nějak se mi nechce spát..

11. october 2011 at 23:12 | Buzzy°° |  Diary
23:00.Drsné.Většinou v tuto hodinu,když je škola,dávno spím.Ted je to jinak.No dobré nebudu machrovat:jednoduše rodiče jsou oba na noční a já jsem doma jen se sestrama.Takže pohodička.Ani nevím co chci psát.Ale dyť vlastně vím!Začala jsem chodit do Heart2Beat(Je to úžasný taneční kroužek/skupina.Ach.Zjistila jsem,že i když mi ten tanec nejde(jsem sebekritická:D),tak mě strašně moc baví.Nejlepší je,že do toho můžu dát kus sebe samé.Rytmus,hudba,to všechno je úžasné.Od první lekce jsem si tanec zamilovala♥.

Ted k něčemu jinému.Dneska jsme v Spr(Svět práce) brali cíle člověka.No.Měli jsme napsat co je náš životní cíl.A to bych nebyla já abych napsala nakou echm...jak to říct.Prostě hovadinu:D.Můj životní cíl je zasadit strom,pak ho pokácet a udělat si z něj posezení ke grilu.Vím,že to vůbec není vtipné,ale prostě.To je fuk.Chtěla jsem jen,že mě tohle téma moc zaujalo.Začala jsem si uvědomovat,co vlastně od života čekám,jaké jsou mé schopnosti,jestli mám talent a co mám vlastně za své životní cíle(nepočítám strom:D).Možná vám to ted vyzní divně,ale je zvláštní nad tím přemýšlet.Jóó.Seznamte se.Tahle holka hodně přemýšlí o věcech,které jsou strašně divné.Jsem to já,ano:D.

Nějak jsem se rozepsala a klidně bych psala dál,ale už mě to celkem nebaví,psát si jen tak "do větru".Mrzí mě,že hodně mých mooc oblíbených blogerek přestalo s blogem.No.Nenachčiju proti větru.A nakonec můj oblíbený úryvek z Facebooku..

Byly časy,kdy jsem čekala.Přišly chvíle,kdy jsem doufala.Ale ty jsi ani nepřišel a naději jsi potopil.Teď už nečekám a ani v tebe nedoufám,protože je úžasný pocit,když zjistíš,že už umím žít bez tebe ......:))!!
Tumblr_lsx5o85t3z1r3281wo1_500_large
Právě takové botky ted potřebuju.Ale v tmavě modré.Neviděli jste někdo někde?:DBoží fotka jinak,že?
 

1 person judged this article.

Poll

All Click ;D

Yes !
No !

Comments

1 Juicy* | Web | 12. october 2011 at 19:50 | React

No,hlavně,že ty si pozitivní člověk chuju!:D Taky jsem přemýšlela nad tím,co je vlastně můj životní cíl,čeho chci dosáhnout a podobně,ale dospěla jsem k závěru podobného tomu stromu:D Prostě to nevím noo:) Mám takové modré z Deichmannaale nižší no:D:)

2 S. | Web | 13. october 2011 at 23:09 | React

Nemám moc času, ale chtěla jsem dát vědět těm, co k nim chodím, že mám nový blog.

3 May | 16. october 2011 at 21:23 | React

posezení ke grillu :'DDD. To je fajn ;DD. Jinak ty boty mám přesně v tmavě modré z Humanic, ale kupovala jsem je už minulej rok tak nevím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement