it was only just a dream.

5. march 2013 at 22:33 | xoxoxoxo |  Diary
Opět se omlouvám,asi po stopadesáté za několik měsíců,ale když...Často se mi chce napsat pekelně dlouhý článek o tom jak se mám, ale pak mě něco zaujme na netu a je to,najednou nemám čas:DVšak to znáte né že né.Nechce se mi psát kolik věcí se přihodilo od Vánoc, a tak to shrnu a sdělím jen ty nejdůležitější věci.Ples,lyžák a pár věcí za poslední týden:)
Měla jsem ten večer hrozné nervy,ze všeho.Nevěděla jsem jaké to bude,jací budou jeho rodíče a vůbec..Nevěděla jsem co od toho plesu čekat.Kamarádka mi udělala božíí vlasy,nebylo to nic extra,ale působilo to jemně a hezky:).Když jsem se do všeho oblékla tak..No nebyla bych to já kdyby se zase něco nezvrtlo že:D.Chtěla jsem si slepit takový veliký stříbrný prstýnek sekundovým lepidlem a jak jsem to v tom spěchu lepila, tak nejen že se mi prstýnek nepovedlo slepit, ale měla jsem celé prsty od lepidla:D.Takže jsem celou cestu ke Společenskému domu okusovala zaschlé sekundové lepidlo z mých rukou(jo je to hnus,ale jinak to nešlo:D)..No ale všechen ten strach a všechny nervy byly zbytčné, ples byl jednoduše gorgeous♥..
Tumblr_mizno1nynq1s1yjxho1_500_large


Před lyžákem jsem ovšem měla taky velké nervy.Nejela jen naše třída,ale pár lidí z jiných tříd, takže jsem nevěděla, jestli mě čeká peklo nebo ne. Nastoupila jsem do busu kde už všichni seděli a tak jsem si říkala, že je to jako v nějakém filmu, kde do busu nastupuje největší looser a každý na něj kouká jak se plíží uličkou(Ne prosím nepředstavujte si mě zas nějak moc hrozně:D). Během toho týdne jsem ale poznala, že ti lidi, kterých jsem si dřív ani ve škole nevšimla, budou mí noví kamarádi. Tak moc super lidi jsem dlouho nepoznala,fakt. Ten týden byl něčím vyjímečný. Nejen že jsem ho prožila s úžasnými lidmi, ale taky v úžasném prostředí, kde vládla neustále dobrá nálada. Fakt nelituju toho, že jsem tam jela!!
Tumblr_mj33k0iqah1s2fad0o1_500_large
No a když už jsem se rozhodla, že tenhle článek bude jako slohová práce(:D), tak napíšu co prázdniny. Byly fajn, ale vím,že ty letní budou tisíckrát lepší:D:)..Byla jsem třeba u mojeho miláčkaa na oběd, samozřejmě bez rodičů, ale i tak to bylo supr čupr.Taky jsme vyšli ve čtverce do čajky a na pivo.Vlastně..Moje hrozně moc dobrá kamarádka, kterou mám nadevše ráda se dala dohromady s klukem, který je nejlepší kamarád mojeho kluka:D.No není to jako z filmu?Uhhhhh

Dobře už by stačilo, vlastně už nevím co psát:D.Takže se ozvu co nejdřív my darlings!Jinak..Jsem poctivý závislák na Gossip Girl♥!
 

5 people judged this article.

Poll

All Click ;D

Yes !
No !

Comments

1 D. | Web | 10. march 2013 at 14:56 | React

děkuju,to mě potěšilo:)) máš skvělý blog!

2 jessie | Web | 11. march 2013 at 14:46 | React

to s tím lepidlem znám, jak to moc nejde dolu:D:D hehe:D jsi trdlo fakt:D taky tak miluješ plesy?:) <3 na lyžáku to určitě bylo super, lyžáky jsou většinou prostě super:D t s těma klukama je fakt jak z filmu! všem vám to přeju ten vztah:)):D a gossip girl je super! já už jí dokoukala ale je super!!:D sem závislák i na the vampire diaries, pretty little liars a teď nově i na the carie diaries :D

3 dajta | Web | 11. march 2013 at 20:39 | React

tak to je fajn, že si poznala skvělé lidi :)
lyžák je od toho aby ses bavila :)

4 foreverhungry | 13. march 2013 at 19:59 | React

:DD to lepidlo. já sem zase závislák na pretty little liars. :)) ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement