June 2013

Dear Darlin, please excuse my writing

29. june 2013 at 15:10 | xoxoxoxo |  Diary
And no one understands what we went through
It was short, it was sweet, we tried.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z mojich bedniček srší ty nejlepšííí rapové písničky a já nemůžu říct nic víc než to, že jsem tak trochu na dně:/.Poslouchám, kývám do rytmu a říkám si, že ty texty jsou sakra pravda. Jako by někdo rapoval o tom, jak se právě cítím. shit. Takové hudby je třeba. Nevím co bych bez toho dělala. Miluju když si dám sluchátka do uší, pustím si Manniu,Hopsina,Kaliho,Spirita,Jayk3M nebo cokoli jiného a naprosto vypnu. Jen tak si pohupuju do rytmu boží hudby a sem tam vymyslím nějaký taneční krok. Tanec, hudba.. Ty dvě věci, které mě vždy podrží. U toho totiž nejde myslet na nic jiného než na sebe, na své kroky a slova z písniček. YEAH.
Týjo. Ani si nechci představovat, co si o mě myslíte:D. Blázen, který nepíše o ničem jiném než o tom, jak je v dojebu a jak mu nic nevychází a lalalalalalaa.. Já za to nemůžu, že je prostě vyjebané období. Vše co udělám je špatně. Říkám si, v čem je asi chyba. Ale jaksi na nic nemůžu přijít. Možná je to tím, že jsem tak naivní. Úplně ve všem. Taky jsem asi až moc přátelská a všechny si vezmu rychle k srdci. Dokonce si vždy všimnu, že je něco špatně až za hooodně dlouhou dobu. Ale i tak můžu s naprostým klidem říct, že bych nikdy nechtěla být jiná než jsem:).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
And your parents hate me cause I love you
So tell em' I said fuck you
Yeah I said fuck you (yeah yeah)
california | via Tumblr

And if you have a minute why don't we go talk about it somewhere only we know ?

25. june 2013 at 15:40 | xoxoxoxo |  Diary
Achjo, to počasí mě přivede do hrobu:D.To už byly lepší ty vedra než když pořád prší a člověk nemůže vytáhnout paty z domu. Když léto, tak sakra slunečné ne? Už to vidím, beztak celý červenec a půlku srpna proprší, a když už se budeme chystat do školy, najednou bude svítit sluníčko. Pfffff. Jinak jsme dnes se třídou šli k učitelce na zahrádku, opekli jsme špekáčky a měli největší pohodu. Ale jak říkám, kdyby svítilo sluníčko, bylo by to o mnoho lepší!
http://www.youtube.com/watch?v=6FwG05UDjVI&feature=c4-overview&list=UUCwzr03jBS42GHDnEcy8Bow
Tak strašně moc úžasný text, že to není ani možné. Miluju texty, které mají smysl. Texty, které mluví pravdu a jdou z nich zkušenosti ze života. Umí to někdy tak strašně moc pomoct. Uvědomíš si všechno ..
SO TRUEEEEeeeEEE | via Tumblr

okay, it's true, that I still love this blog.

22. june 2013 at 9:57 | xoxoxoxoxo |  Diary
Fájn. Jak napovídá nadpis, chybí mi tenhle blog. Vždy mám chuť sem něco napsat, ale pak si říkám, že už tady stejně nikdo nechodí. Ale co. Začnu tady odznovu. Stejně budu mít o prázdninách více času než jsem si myslela, takže čas mít budu. Za tu dobu, co jsem na to tady kašlala, se stalo šíleně moc věcí, že už se mi to nechce ani psát. Takže stručně: rozešla jsem se s T. (byli jsme spolu 11 měsíců), na chvíli se zamilovala do M. a nakonec chodím s D. a jsem celkem šťastný člověk. I když ještě pořád nemám to co chci. Možná některá z vás zná ten pocit, když absolutně nevíte, co je pro vás přednost a co je pro vás méně důležité..? Nad tím přemýšlím už nějaký ten pátek a vůbec se nemůžu dohrabat k odpovědi. Vůbec nevím co chci, nevím za čím si chci stát a o co mám bojovat. Nevím nic. Je mi to tak nějak jedno. Je prostě totálně divné období.
I wanna be absolutely happy, please. Okej..Jdu okouknout pár vašich blogů a snad získám zase pár těch návštěvníků, jako jsem měla dřív.
I want to be hppy