July 2013

So wake me up when it's all over, when I'm wiser and I'm older.

20. july 2013 at 20:20 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=5y_KJAg8bHI
I wish that I could stay forever this young
Not afraid to close my eyes
Life's a game made for everyone
And love is a prize.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem totálně mrtvá. Byla jsem v práci od 10 večera do 6 ráno no a probudila jsem se kolem čtvrt na 4. No a za 2 hoďky jdu znovu, paráádička. Ale alespoň nemám čas na to být sama a brečet. Musím říct, že za těch 8hodin co jsem chodila po diskotéce a sbírala sklo jsem si všímala hodně věcí. Jak se k sobě lidi chovají, co jsou opravdoví zoufalci, no a jak se předvádí ti, kteří si posedávají ve V.I.P boxu a popíjejí drahé drinky. Už jsem měla celkem dost těch zmalovaných barbie, které chodily kolem mě a ani je nenapadlo se usmát. Tak moc šlo vidět jak jim jde jen o to, sbalit pár těch týpků s úplně stejným chtíčem. Co už, já jsem tam byla bohužel jako sběračka, takže jsem si takovou zábavu jako ti lidi okolo neužila. Pff, tak jem si snad ještě nemákla. Ale nebudu tady ze sebe dělat chudinku.
Nad čím spíš přemýšlím je to, jaká jsem když jsem někde na akci. Když jsem tak koukala kolem sebe, tak jsem si uvědomila, že se podobně chovám taky. Nekonečné tančení s alkoholem a cigárem v ruce, seznamování s každým, kdo je alespoň přiměřeně sympatický a nesmírně přátelská nálada. Jakto, že s člověkem společnost tolik udělá? Je to tím, že chceme být vidět jen v tom nejlepším světle, nebo se snad bojíme, že si večer neužijeme dostatečně a chceme mít kopu vzpomínek když na něj budeme vzpomínat. Sami všichni víte, co dokáže alkohol udělat. Najednou jsi celkem jiný člověk. S lidmi, s kterými by sis nikdy nesedla ani na společné sedadlo v autobuse, se najednou bavíš jako se starými známými. Častokrát se udivuji, kolik lidí poznám za jednu akci... Ale i tak si říkám, že jen tím alkoholem to být nemůže. Hmm.. Dnes zkusím dokončit mou "super" úvahu, zatím co mi budou nadržené prasata plácat na zadek pokaždé, když kolem jejich stolu projdu a během toho ,co budou opilci tančit na Gangam style. Please, help me.
sssss

Vraví sa, že si nevážiš, čo máš až kým to stratíš, vyzerá to tak, že na tom bude niečo pravdy.

18. july 2013 at 20:58 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=MUqVVyABeNY
Vraví sa, že si nevážiš, čo máš až kým to stratíš,
vyzerá to tak, že na tom bude niečo pravdy
a zaťala si do mňa svoje drápy,
rany sa nechceli zaceliť, ostali mi jazvy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ani nevím co psát, jen vím, že tenhle článek bude asi dlouhý a tak nějak tuším, že si to nikdo nepřečte, ale co už. Já prostě nemám náladu na nic jiného než napsat článek o tom...všem..
Dnes jsem prožila nejhorší půl hodinu za několik let. Možná přeháním ale, ne nepřeháním. S V. už nejsem. Je to jako když někdo svouknul svíčku. Tak strašně nečekané, rychlé. Za celé 4 dny si na mě nebyl schopný udělat ani půl hodinu času, tak jsem mu napsala, že si promluvíme. On se mi omluvil, že na vztah prostě nemá čas. Že ho to mrzí. Že chtěl tak dlouho vztah až ho celý dojebal. Oukej, beru to, ale myslím, že když někdo někoho chce opravdu vidět a záleží mu na něm, tak si na něj udělá i tu blbou půl hodinu. Vím, že toho času fakt nemá, pořád trénuje, nebo musí něco pomáhat doma, ale i přes to všechno mi to do sebe nechce zapadnout.A tak hrozně mě to dostalo. Tak nějak si říkám, že tohle je pro mě asi nejtěžší rozchod jaký jsem kdy prožila. Měla jsem pár vztahů a tenhle bych dokonce přiřadila k těm nejkratším, ale i přes to mi ten člověk tak moc přirostl k srdci. Zamilovala jsem se a to je na tom to nejhorší. Řekl mi, že si zasloužím lepšího kluka, který na mě bude mít čas. No já na to v duchu : hahahaha, jenže já nikoho jiného nechci, chci jen tebe. A tak se mi to teď pořád přehrává v hlavě a já nevěřím, že se jen tak, lusknutím prstu dokážu zamilovat do někoho jiného jako jsem to mívala do teď. Ještě k tomu, když ho každý den uvidím ve škole. No, možná to do té doby alespoň trochu přejde, ale.. Teď tak přemýšlím nad tím, co jsem tady psala, když jsme se dali dohromady. Ta slohovka o tom, jak jsme se seznámili ve škole, jak se mnou jezdil každý den busem a já se s ním chtěla znát. Joo, sice se s ním znám, ale co z toho když mi to bude rvát srdce pokaždé, když ho uvidím. Why not. Už teď mi chybí, celý. Jeho vůně, oči, úsměv, rty, jeho boží příběhy, jeho smysl pro humor a to, jak jsme oba dva poslouchali Kaliho a u toho se smáli to, jak jsme si říkali, že chceme oba dva tetování a nejlepší auta. No, nad těmito vzpomínkami prosím dnes strávím celý večer. Nad jedním pohádkovým vztahem s ošklivým koncem.
aaaaaaaaaaaa


God knows what is hiding, in this world of little consequence, behind the tears, inside the lies a thousand slowly dying sunsets.

13. july 2013 at 17:30 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=rBpeOlFdES4
hahahahaha, nemálo boží song.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do včera jsem byla neustále nespokojená. Pořád mi nestačilo to, co jsem měla. Jednoduše jsem chtěla pořád víc a víc. Jak jsem čekala pohádky od vztahu, tak jsem čekala i zázraky sama od sebe. Teď si ale říkám, proč se pořád trápit, proč myslet jen na to, co by bylo 'kdyby', nebo proč bych měla neustále přemýšlet nad mými slabinami a nedokonalostmi? Akorát to člověku ničí náladu a pohled na svět. Myslím si, že je mnohem lepší si říkat, jak úžasný mám vztah, že vlastně nejsem tak škaredá jak si neustále říkám, nebo že mě čeká ještě tolik krásných zážitků, než abych neustále mluvila o tom, že ostatní mají ve vztahu 'to' a 'to' lepší, že jsem úplně beznadějný případ, nebo že mě čeká už jen stereotyp. Pff. Pod parexem budu psát text k určitým věcem, které člověku vadí, avšak lepší je, když je budeme brát úplně opačně. Pak dostane život ten lepší spád :33. Tak napříííklad..
Nedokonalosti své osobnosti?
Znáš to, stoupneš si před zrcadlo a jen hledáš, kde jakou chybu máš, co by na tobě mohlo být hezčí. Ovšem o hodně lepší je, když se do toho zrcadla usměješ a přiznáš si, že se sobě líbíš taková, jaká jsi. Není dobré se pořád dívat na ostatní holky a závidět jim ať už vlasy, postavu, nebo oblečení. Vždyť ty máš taky své kouzlo. Nikdy nevíš kdo závidí vlasy, postavu a oblečení tobě! A to si piš, že takových obdivovatelů máš dost. Stejně tak je to u chování. Moc dobře znám ten pocit, když sedíš někde na akci v kruhu přátel a známých a koukáš kolem sebe. Támhle vidíš usměvavou holku, která přitahuje veškerou pozornost kluků. Neustále mluví, směje se a vyzařuje z ní jen samá pozitivní energie. A čím to asi tak bude? Je spokojená sama se sebou. Ví, že je něčím vyjímečná. Nepotřebuje na sobě hledat chyby, prostě si vystačí s tím, co má. A takhle by jsme to měla cítit každá. Každá jsme krásná a něčím originální.
sssssss


Doing what you like is freedom, liking what you do is happiness.

9. july 2013 at 8:37 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=rv8C1wjbsKw
-------------------------------------------------------------------------------
Omlouvám se, že jsem se celkem dlouho neozvala, ale vůbec nebyl čas psát články. Většinou odpoledne vypadnu ven a doma se ukážu až večer, no a to se mi už nic nechce dělat. Já vlastně ani nevím co psát. Ty předešlé dny jsem si užívala s přáteli a s ním. Je boží. Akorát mám trochu strach, že udělám nějakou chybu a on mě nechá. Jednoduše, jsem tak zamilovaná až se bojím každé blbosti a na vše si dávám pozor. Což vůbec není dobré, protože se před ním pak chovám úplně jinak. Však to určitě znáte. Nevím. Ale vím, že můj býválý je prostě. Otřes! Nechápu co se s tím klukem stalo. Po pár dních si najde jinou( jó, asi mě fakt strašně moc miloval no..) no a ona je někde pryč. A pořád si píšou na zeď vzkazy typu: Však počkej až se vrátím, to ji ještě bude mrzet:*.. A takové. Je mi jasné že je to na mě a musím se přiznat, že se fakt celkem bojím, že mi udělá ze života peklo. Přitom jsem nikomu nic neudělala, akorát jsme se s T. rozešli a nemmůžu za to, že si o mě vymýšlí sryčky. A to jsem ho měla tak ráda. Pche. DIE BITCH, DIE! V sobotu byla pouť. Ta, na kterou jsem se tak těšila. Taky jsem měla proč. Hrozně moc jsem si ji užila, byla to pecka. Zase vzpomínky na 300 let do předu. I když.. Za tu proleženou neděli, kdy mi bylo celý den blbě, to asi nestálo se takhle opít:D. Ale tak žijemee len raaz, práve tu a prave teraz! Já vím, supr čupr článek, ale co taky chci když je 8:28 a já tady pomalu spím. Bohužel(dík?) hlídám sestřičku, takže spát fakt nemůžu. Pfff to je zas den.

Asi to bude tim že jsem OUT OF SIDE a hlavně tim že nemám kérku forever young na kozách.

4. july 2013 at 1:14 | xoxoxoxo |  Diary
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mannia/outsider-501535
Sladký úsměv na rtech a nekonečné nohy.
A ty hadry co ta holka nosí, prostě boží.
Je originál, přenádherná, nelze popsat slovy.
prodává svůj milán, jako stoprocentní dopink.

Na porodním se stala chyba, v záznamu rodičů
V archu totiž mělo stát jde o trojskou Helenu
A bude hůř, všem klukům oči rychle zakrýt
Jestli ji totiž uvidí s jinou se mu nepostaví

A je to tady, takhle mi připadá každá z vás,
krasná jako bárbie, sladká a nadaná
Potom příjdu mezi lidi slyšim jenom Hahaha
Nasaďte mi na face pytel s nálepkou záhada.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bože můj. Ani nejde popsat jak jsem najednou šťastná. Je prostě pravda, že všechno řídí osud. Jednou jsi dole, jednou nahoře, jako když děláš dřepy. Nikdy nevíš co se ti může přihodit za minutu, hodinu, den, týden. Některé věci by sis dřív nepředstavila ani ve snu a ejhle, najednou se to opravdu děje. Nikdy bych neřekla, že budu mít něco s klukem, který se mnou celý školní rok jezdil v autobuse, se kterým jsem se míjela ve škole pravidelně na chotbách a v duchu jsem si říkala, že musí být hrozně fajn. A přesně tenhle kluk, o kterém jsem si myslela, že by se se mnou nikdy nechtěl bavit, mi dnes řekl, že se mu líbím už od začátku roku. Are you fucking kidding me? No abych tady sobě a taky vám nic nenalhávala, tak se přiznám. Zamilovala jsem se. Vím, že je to dost divné po tom, co jsem v minulém článku psala, jak nechci alespoň na chvíli nějaký vztah a chci si užívat, ale tomu prostě fakt neutečeš. No, ale taky to nebudeme nějak uspěchávat. Tak nějak jsme se domluvili, že budeme pro zatím chodit jen tak ven a víc se poznávat, no prostě to nechceme ani jeden uspěchat. Víš jak to chodí, vrhneš se ze dne na den do vztahu, no a pak zjistíš, že jste vlastně úplně odlišní. Že nemáte zas tak moc společných zájmů jak sis myslela a že tě na něm ani nic moc nepřitahuje. Fucking true. Takže jsem zvědavá. I když už tak nějak tuším jak to s námi dopadne. Pořád si máme o čem povídat, smějeme se, víme o sobě už docela dost. Dám tomu ten slíbený čas. Jó a kdyby jste tak náhodou dočetli tenhle článek, tak se dozvíte, že tam někde dole pod cč. bude moje fotka. Ať si alespoň trochu dokážete představit jak asi vypadám.
dddd

I wrote your name in the sky, but the wind blew it away. I wrote your name in the sand, but the waves washed it away. I wrote your name in my heart and forever it will stay.

2. july 2013 at 10:53 | xoxoxoxo |  Diary
I'm covering my ears like a kid
when your words mean nothing, I go la la la ^^
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jsem zase single. Jó, měním to jako svoje boty, ale když ono to fakt nebylo to pravé ořechové. Nemůžu říct, že z toho nejsem smutná, ale zas tak strašné to není. Takže si myslím, že ten rozchod byl fakt správná věc. No a teď si jen říkám jak nebudu mít dloouho vztah a jak nikoho nechci. Šup. Hned včera jsem šla s kamarádem poprvé ven a.. Lalala. No prostě nemůžu říct že se mi nelíbí. Ale jak říkám. Nikoho teď nechci. Podlě mě musí být člověk po tak dlouhém vztahu (11 měsíců a poté měsíc) taky chvíli sám. A užívat si. Vždyť bych byla pořád zavázaná a nespokojená. Je mi to úplně jasné. Jinak prázdniny zas tak super skvěle neprobíhají. Doufám, že se to co nejdříve změní, protože jsem plánovala, jak moc si tyhle prázdniny užiju. Ale tak je teprve první týden prázdnin, takže co chci žee. Jinak se hrozně těším na pátek. S mojím nejlepšííím kamarádem si půjdeme rozložit deku na louku a uděláme si piknik. Wrrr. Bude to božsky romantické. S tím nejlepším na nejlepším místě. Co chtít víc žee. No a v sobotu jdu taky s T. na tu nejvíc párty háárd pouť:D. Né fakt, je to tam každým rokem lepší a lepší. Máme v plánu si koupit na půl Jegra takže nechci vidět jak to dopadne zase. Ale tak žijeme jen jednou a musíme si každé chvíle užívat žejo:). Tak nějak zjišťuju, že vlastně píšu o ničem. Omlouvám se, musím se do toho zas dostat. Ať nepíšu pořád od ničeho k ničemu. Zkusím se něco rozumného vymyslet v příštím článku. Tak se mějte a smějte a užííívejte prázdnin!
Tumblr

jsem prázdná jako moje Coca-Cola gangster na stole.

1. july 2013 at 0:07 | xoxoxoxo |  Diary
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Jó, fakt ohromně "vtipný" nadpis, jenže mě fakt nic jiného nenapadlo. Včerejšek byl fajn, i když jsem si představovala vodku, džus a párty. Ale i tak mi stačilo opékání, najebaní kamarádi a návrat domů v půl 1. Co už, prázdniny prostě oslavím jindy. Jsem ráda jen za takové maličkosti, jako že jsem si asi hodinku povídala s mojím kamarádem. O vztazích, o sexu, o přátelích, o různých známých a .. Však znáte jak to chodívá.No a nemám ani nějak náladu psát strašně "fajn" romány o včerejšku a proseděném dnešku a nebo o téhle probrečené chvíli. Takže pokud to stačí, dnes jen pár obrázků. I'm sorry.
když už je ten večer a nadrženci vylézají ze svých skulinek :3 ....