Vraví sa, že si nevážiš, čo máš až kým to stratíš, vyzerá to tak, že na tom bude niečo pravdy.

18. july 2013 at 20:58 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=MUqVVyABeNY
Vraví sa, že si nevážiš, čo máš až kým to stratíš,
vyzerá to tak, že na tom bude niečo pravdy
a zaťala si do mňa svoje drápy,
rany sa nechceli zaceliť, ostali mi jazvy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ani nevím co psát, jen vím, že tenhle článek bude asi dlouhý a tak nějak tuším, že si to nikdo nepřečte, ale co už. Já prostě nemám náladu na nic jiného než napsat článek o tom...všem..
Dnes jsem prožila nejhorší půl hodinu za několik let. Možná přeháním ale, ne nepřeháním. S V. už nejsem. Je to jako když někdo svouknul svíčku. Tak strašně nečekané, rychlé. Za celé 4 dny si na mě nebyl schopný udělat ani půl hodinu času, tak jsem mu napsala, že si promluvíme. On se mi omluvil, že na vztah prostě nemá čas. Že ho to mrzí. Že chtěl tak dlouho vztah až ho celý dojebal. Oukej, beru to, ale myslím, že když někdo někoho chce opravdu vidět a záleží mu na něm, tak si na něj udělá i tu blbou půl hodinu. Vím, že toho času fakt nemá, pořád trénuje, nebo musí něco pomáhat doma, ale i přes to všechno mi to do sebe nechce zapadnout.A tak hrozně mě to dostalo. Tak nějak si říkám, že tohle je pro mě asi nejtěžší rozchod jaký jsem kdy prožila. Měla jsem pár vztahů a tenhle bych dokonce přiřadila k těm nejkratším, ale i přes to mi ten člověk tak moc přirostl k srdci. Zamilovala jsem se a to je na tom to nejhorší. Řekl mi, že si zasloužím lepšího kluka, který na mě bude mít čas. No já na to v duchu : hahahaha, jenže já nikoho jiného nechci, chci jen tebe. A tak se mi to teď pořád přehrává v hlavě a já nevěřím, že se jen tak, lusknutím prstu dokážu zamilovat do někoho jiného jako jsem to mívala do teď. Ještě k tomu, když ho každý den uvidím ve škole. No, možná to do té doby alespoň trochu přejde, ale.. Teď tak přemýšlím nad tím, co jsem tady psala, když jsme se dali dohromady. Ta slohovka o tom, jak jsme se seznámili ve škole, jak se mnou jezdil každý den busem a já se s ním chtěla znát. Joo, sice se s ním znám, ale co z toho když mi to bude rvát srdce pokaždé, když ho uvidím. Why not. Už teď mi chybí, celý. Jeho vůně, oči, úsměv, rty, jeho boží příběhy, jeho smysl pro humor a to, jak jsme oba dva poslouchali Kaliho a u toho se smáli to, jak jsme si říkali, že chceme oba dva tetování a nejlepší auta. No, nad těmito vzpomínkami prosím dnes strávím celý večer. Nad jedním pohádkovým vztahem s ošklivým koncem.
aaaaaaaaaaaaLehce příjde, lehce odejde. No asi všechno píšu pořád dokola, ale co jiného pomůže na dojebanou náladu, než napsat dlóóóuhý článek na blog? No, ještě kamarádka a cigára. Bože! Říkala jsem si, že přestanu, ale když teď mám zas "úžasnou" náladu a probrečm každou chvilku, tak mi prostě nic jiného nepomůže než si dát cigáro a na pár chvilek ztratit ten hnusný pocit. 4 ještě není moc, ale na to, že jsem si dávala jen příležitostně na akcích. No prostě měli ostatní pravdu když mi říkali, že na tom po čase začnu být závislá. Já na to vždy odfrkla: Ále, budu vyjímka. Jojo, strašná vyjímka jsem no:))) ironie.
wwwwwwwwww
Už vím co jsem chtěla! Po tom, co mi to řekl jsem si řekla to, co Jamie ve filmu Kamarád taky rád: Od teď se emocionálně uzavřu. Kašlu na kluky, kašlu na vztahy. Nestojím o nikoho jiného než je V. Prostě. I'm sorry, ale v tuhle chvíi bych alespoň polovinu kluků zahrabala pod zem. Awww.. Jdu si dát cigáro. Pokud si to někdo přečetl, jsem hrozně moc ráda. A pokud mě někdo pochopí a napíše komentář, jestli něco podobného taky zažil (nebojte se otevřít ráda si vše přečtu:)) tak budu ještě radši.
aassfdf

aaaaaa
 

4 people judged this article.

Poll

All Click ;D

Yes !
No !

Comments

1 Allys | Web | 19. july 2013 at 8:02 | React

s tím nadpisem souhlasím =) to já taky. malý harry je prostě úžasný :D ježiš :(

2 Maruš-ka | Web | 19. july 2013 at 10:03 | React

To mě mrzí,je to blbec :-)

3 B. | Web | 19. july 2013 at 19:13 | React

Že by to někdo nepřečetl? Já to zhltla celý:). Je mi strašně líto, co se stalo s tím klukem. Ani nevím,co ti na to mám říct, protože když fakt není čas, tak je to děs. Ale po druhé straně je fakt, že by si na tebe aspoň tu půl hodinku|hodinku měl udělat. Těžko říct, jestli mu dávat za vinu.
Miluju film kamarád taky rád!:3 Tím 'citováním' jsi mě dostala:D.
No vidíš, nejlepší je ani nezačínat kouřit. Já to jednou-dvakrát zkusila a vůbec mi to nechutnalo, tak jsem za to ráda.
Každopádně ti přeju, aby sis našla nějakýho novýho, kterej si na tebe čas udělá:).

4 Little ..shit* | Web | 20. july 2013 at 13:36 | React

Děkuju moc :) ..jojo, tábory sou boží :)

..mrzí mě to, nevím co bych dělala, kdyby mi něco takovýho řekl

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement