a little party never kill nobody

3. august 2013 at 1:26 | A. |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=UhwGlpgjAKg
a little party never kill nobody...lalalalala párty?si piš.
---------------------------------------------------------------------------------------
No, než začnu s přívalem absolutně úžasných novinek, měla bych se omluvit, že jsem se tady přes týden neukázala. Byla jsem pryč, no a potom nebyl čas. Ale tak co, jsou prázdniny a nebudu se vázat, že musím napsat článek. I když jsem měla hroznou chuť tady napsat co vše se děje. Takže můžu s klidem začít. Já ani nevím, co první napsat. Asi to nejpodstatnější bude to, že jsem zase s V. Po tom týdnu, co už jsem nevěřila, že my dva budeme alespoň ti kamarádi, se ozval a šli jsme ven. Řekl mi, že ho to hrozně mrzí, uvědomil si to a chybím mu. Co na to říct, povykládali jsme si o tom a začli to znovu. Ani netušíte, jak moc šťastná jsem. I když.. Je to první vztah, ve kterém se tak moc snažím. Je to trochu hloupé tohe říct po tom, co jsem měla 10 měsíců vztah, ale s V. je to jiné. Opravdu mi snad nikdy na nikom tolik nezáleželo. Možná to ale není úplně nejlepší, protože mu ještě pořád úplně nerozumím. Nevím, kolik toho ke mě cítí a nevím, jestli nedělám něco špatně. Co je na tom špatného, že chce holka jistotu? Možná toho chceme občas trochu moc najednou. Chceme hned vědět, jak to s námi kluk myslí, nebo potřebujeme slyšet hromadu krásných slov, které nás ujistí. Jenže tohle taky není to velké plus. Někteří kluci totiž povídají dokola, jak jsme úžasné, nádherné, sympatické a vyjímečné a pak, až jsme úplně v háji nás jen tak pošlou k vodě. A kde je potom to: ,,Nikdy mě žádná jiná tolik nepřitahovala" ? Takže z toho nějak posuzuju, že je možná lepší dát těmto slovům čas a až to příjde, až mi třeba opravdu řekne, že jsem vyjímečná, tak potom to pro mě bude znamenat jistotu.
Takže tohle by bylo z té 'milostné' stránky. Jinak si začínám, i když je to trochu pozdě, konečně užívat prázdniny. Od rána do večera jsem venku. Miluju letní večerní procházky. S mojí kamarádkou a trochou alkoholu :P lalala. Prostě mě baví si užívat. Až budu stará, nechci vzpomínat na to, jak jsem seděla u počítače, chci vzpomínat na to, jak jsem každý večer chodila po venku a cítila se skvěle. Na to, jak užasnou kamarádku mám a na to, jak jsme chodily kolem cesty, pustily A little party never kill nobody a prostě si užívaly léta:3.
sss


No a jinak jdu zítra večer do práce v šatně na diskotéce, takže se budu nudit. No a tak tady nejspíš bude živo. Jojo, to bude zase noc. Všichni si budou užívat párty a já budu vešet bundy. Ale ještě pořád mě těší myšlenka, že další páátek bude párty, so.. Už se hrozně těším. I když ta poslední akce nedopadla zrovna nejlíp. Minulý týden v pátek jsem byla na akci, no a nebyla bych to já, kdybych to zase nepřehnala že.. Takže jesem si přidělala pár dalších trapásků na konto a byla jsem šťastná. GRRRRR, někdy se za toto nenávidím. Když se opiju, jsem strašně moc společenská a nehorázně ukecaná. Někdy je to ale fakt extrém, prostě příjdu za kýmkoli a čááu. Nezájem, že mě ten dotyčný nezná. Co už.
aaa


aaa
Sex ve městě? Co dodat. Nejlepšíííí seriál na světě!
 

1 person judged this article.

Poll

All Click ;D

Yes !
No !

Comments

1 B. | Web | 5. august 2013 at 11:29 | React

je dobře, že si s kamarádkama užíváš!
a taky je pravda, že my holky toho chcem MOŽNÁ trochu moc:D
heh, chci tě vidět opilou:D

2 Barush :3 | Web | 29. august 2013 at 20:51 | React

Ahojky snad ti nevadí že patříš mezi mé oblíbené blogy.. :)) http://maybeei.blog.cz/1308/favourites

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement