November 2013

Pálit mosty za sebou znamená nemít se kam vrátit, když tě cesta zavede do hajzlu.

28. november 2013 at 22:43 | xoxoxoxo |  Diary
Život jsou závody, náhody, padlý závody,
na blahobyt, se nikde neprodávaj návody.
Takovej, jakej by jsme chtěli je fakt málokdy,
lepší je se zapojit, než zůstat na odpis.

Jaký jsme byli, to uvidíme až na konci,
no každej má právo na to žít, stejně jako ty.
Chci znova vidět stát tu vázu, mám střepy,
a postupně zjišťuju, co s čim mam slepit.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nechci vidět to okýnko chatu a číst si jeho: čau. Už chci zapomenout nechci nad ničím přmýšlet, nechci kluky ani vidět. Nemám na tohle už nervy. Joo vím, tohle si říká každá holka jen když je dojebaná a je to pravda, jenže mě to pomáha se takhle 'utěšovat'. Už nechci být ta naivka, co si myslí jak ji její vysněný kluk hltá. Ne. Tohle už never. Kašlu na to radši si zatím budu užívat života bez kluka, nebudu si nikým motat hlavu.
Proč jen je teď tak těžké období? Chci vidět tátu. Chci ať mám s rodiči úžasný vztah. Neříkám, že to mám doma hrozné a k nevydržení, ale potřebuju takovou tu rodičovskou lásku, takové to jak mě mamka s taťkou vyslechnou, pomůžou mi. Zatím slyším jen co dělám špatně, jak nic nedokážu a jak na všechno seru. Why? Chybí mi můj vlastní taťka, nemám to komu říct, nemám si u koho pobrečet na rameni, protože je mi to trapné. Aby bylo všem jasno, rodiče jsou rozvedení a mám nevlastního tátu. A ten můj nejlepší, pravý jaksi před 2-3 roky 'zmizel'. Najednou o něm nic nevím a i když ho celá rodina nenávidí, já ho mám ráda. Přece jen je to můj táta. Zažila jsem s ním toho hodně. A vím, že on mě vždy vyslechl, pochválil a držel mi ve všem pěsti. Nikdy jsem od něj neslyšela že jsem hloupá, naivní nebo cokoli jiného. Bojím se, že jednoho dne bude pozdě, pozdě na to mu říct jak moc mi chyběl a jak moc jsem ho měla ráda.... ACHJO.
@EwwMuggles

na chvíľu zabudnúť na všetko, vyfúknuť stres von, amígo, let's go.

10. november 2013 at 3:50 | xoxoxoxo |  Diary
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gnhJ4Ceor_M
oooh, baby I'm lost.
------------------------------------------------------------------------------------------
Wooow.Poslední příspěvek někdy v srpnu a všechno se od té doby tak moc změnilo. O tom klukovi, co jsem psala v minulém článku, už se zmiňovat nebudu. Je to hajz, který mě asi týden po tom, co se ke mě vrátil odkopl jako staré boty do kouta. Dííík moc. Od té doby uběhlo hrozně moc dnů, které pro mě znamenaly strasně moc, a které mi změnily osobnost i zbylé měsíce, možná roky..? Okusila jsem tzv. známost na jednu noc a musím říct, že to pro mě byla fajn zkušenost. I když si možná řeknete, že tohle dělají jen děvky, tak to takhle není. Nikdy předtím a dokonce ani teď bych to neudělala, ale v tu danou chvíli jsem prostě nemohla odolat. Skoro každý víkend je nějaká akce a musím říct, že si teď užívám mládí snad nejvíc jak to jde. I když se najde pár takových dní, kdy bych nejradši vypadla na Mars a žila tam v poklidu sama. Proč jsem se tady vlastně vrátila?? Děje se toho v poslední době kolem mě nějak moc, a tak už nestačí jen vyprávění přátelům, musím se vypsat. Na začátku školního roku jsem si říkala:Bože, to jsem teda zvědavá na ty nové prváky na škole. Celkem jsem na to dojela, protože do jednoho jsem se za tu krátkou chvíli dokázala zamilovat. Nejde ani popsat ten pocit, který jsem měla ve chvíli, když jsem ho poprvé uviděla. Ten první úsměv, který mi věnoval a pár těch slov které prohodil dokázaly zapomenout na to co bylo a myslet jen na něj. Říkala jsem si, že na takového kluka prostě nemám, protože je to úplně jiná liga. A tak jsem se snažila si ho nevšímat. Stejně jsem ho ale každým pohledem hltala( a ještě pořád hltám ).
zbytek cč.
-