na chvíľu zabudnúť na všetko, vyfúknuť stres von, amígo, let's go.

10. november 2013 at 3:50 | xoxoxoxo |  Diary
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gnhJ4Ceor_M
oooh, baby I'm lost.
------------------------------------------------------------------------------------------
Wooow.Poslední příspěvek někdy v srpnu a všechno se od té doby tak moc změnilo. O tom klukovi, co jsem psala v minulém článku, už se zmiňovat nebudu. Je to hajz, který mě asi týden po tom, co se ke mě vrátil odkopl jako staré boty do kouta. Dííík moc. Od té doby uběhlo hrozně moc dnů, které pro mě znamenaly strasně moc, a které mi změnily osobnost i zbylé měsíce, možná roky..? Okusila jsem tzv. známost na jednu noc a musím říct, že to pro mě byla fajn zkušenost. I když si možná řeknete, že tohle dělají jen děvky, tak to takhle není. Nikdy předtím a dokonce ani teď bych to neudělala, ale v tu danou chvíli jsem prostě nemohla odolat. Skoro každý víkend je nějaká akce a musím říct, že si teď užívám mládí snad nejvíc jak to jde. I když se najde pár takových dní, kdy bych nejradši vypadla na Mars a žila tam v poklidu sama. Proč jsem se tady vlastně vrátila?? Děje se toho v poslední době kolem mě nějak moc, a tak už nestačí jen vyprávění přátelům, musím se vypsat. Na začátku školního roku jsem si říkala:Bože, to jsem teda zvědavá na ty nové prváky na škole. Celkem jsem na to dojela, protože do jednoho jsem se za tu krátkou chvíli dokázala zamilovat. Nejde ani popsat ten pocit, který jsem měla ve chvíli, když jsem ho poprvé uviděla. Ten první úsměv, který mi věnoval a pár těch slov které prohodil dokázaly zapomenout na to co bylo a myslet jen na něj. Říkala jsem si, že na takového kluka prostě nemám, protože je to úplně jiná liga. A tak jsem se snažila si ho nevšímat. Stejně jsem ho ale každým pohledem hltala( a ještě pořád hltám ).
zbytek cč.
-

No a asi nějakým kouzlem, nebo možná přáním, které jsem si přála při pohledu na padající hvězdu, jsem se s ním poznala. Najednou jsem před ním stála. Celá nervózní jsem se snažila být co nejupovídanější. A to, když sama sebe pochválím, se mi povedlo. Byla jsem šíleně moc ráda, že alespoň ví mé jméno, a že se pozdravíme. Po pár dnech jsme si začli psát. Už to mi stačilo k dobré náladě a úsměvu na tváři. Po pár týdnech byla v mém městě akce( vlastně to bylo minulý víkned), a i když je M. z úplně jiného města, tak přijel. Po klubu jsem hledala jeho tvář a on pořád nikde. Po pár minutách jsem ho ale zahlédla v celé své kráse. Nějakým způsobem jsem se překonala, zvedla se ze židle a šla za ním. Nakonec to skončilo u tančení. V tu chvíli jsem byla snad ta nejštastnější holka na celé zeměkouli. Bylo to jako z filmu. Jeho oči se střetávaly s mými, jeho úsměv vytvořil úsměv můj a ta nádherná vůně mě 'zfetovala'. Nešlo myslet na nic jiného než na daný okamžik. I když jsem s tímhle vůbec nepočítala, líbali jsme se. Musím říct, že nikdy mě nikdo nedokázal udělat šťasnější.
Drake
Pak se mi ztratil. Od té doby uběhl týden, kdy nebyl ani ve škole, a tak jsem ho 6dní neviděla. Ale i přes to si pořád píšeme a já jsem den ode dne usměvavejší. A i přes to že prožívám snad to nejhorší období, co kdy bylo, mám pořád úsměv na tváři. A to jen díky klukovi, který ani netuší, jak moc je vyjímečný.
Maybe I don't have your heart, but I still hope.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Vaness . | Web | 11. november 2013 at 18:59 | React

Kluci co odkopnou holky jen tak prostě , sou fakt kreténi .
Mdloby na ně -.- :D
Musí to kurevsky bolet . .

2 allys-cook | Email | Web | 11. november 2013 at 21:49 | React

jo,pohádky jsou nej!! :3
jenže na to nemám čas, máme tolik úkolů a testů, že je sotva stíhám ;)

3 blog4-girls | Web | 17. november 2013 at 18:23 | React

pekný blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement