nevíš co se děje ale život se ti směje,

9. december 2013 at 17:51 | xoxoxoxo |  Diary
Všichni známe sílu osudu, který se občas zachová jako vítr a vše to dobré odfoukne o kus dál než stojíme.My pak jen čekáme na chvíle, kdy se odfouknuté staré dobré věci, pocity, emoce a lidé vrátí. Bohužel někdy už nemáme sílu čekat, a tak to vzdáme. Necháme si vzít to, co je nám blízké a vyměníme to za něco nového něco, co už nám snad osud neodcizí.
Včera jsem byla s kamarádkou v kavárně a povídaly jsme si novinky, které se za ten týden přihodily.Potom už jsme přešly ke konkrétnějším tématům. Nad čím přemýšlím až do teď je něco, co jsme snad každá z nás zažila. Holka a kluk jsou přátelé, chodí ven, k sobě, smějou se, rozumí si, povídají si o tom, kdo je jejich typ. Slečna neví, že kluk o ni má ten největší zájem, ale to proto, že to ani jednou nedal najevo. Jenže jednoho krásného dne se slečna dá dohromady s někým, kdo je pro ni vyjmečný a nejlepší. Nemyslí tím, že kamarádi u ní skončili, ježe ten jeji kamarád to takhle vezme. Nechápu to. Copak o ni nemůže nadále bojovat? Nikdy člověk nemůže vědět co bude, nikdy nevidí tomu druhému do hlavy. Holka je smutná, protože přišla o kamaráda, kterého měla ráda. Je to tak pravdivé a tak debilní!!A je to strašný sranec co jsem tady dnes vypotila, takže fakt miluju toho kdo si to přečetl :D:)...Mimochodem, maybe jsem potkala toho Pana Božského:3Víciografia | via Facebook


Untitled

Dress
 

1 person judged this article.

Comments

1 Emily | Web | 13. december 2013 at 9:41 | React

bohuzel se tohle stava asi vsem.. Taky jsem mela takovyho kamarada, jenze to bylo naopak. Ja jsem byla zamilovana do nej a on o nicem nevedel. Nasel si holku a ja jsem prestala bojovat. Potom jsme se zacali hadat a ted uz se ani nezdravime..
aa, pan bozsky:) congrats:3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement