Chcete vtipy hihi haha, vitaj v mysli vraha.

10. february 2014 at 23:02 | xoxoxoxo |  Diary
http://www.youtube.com/watch?v=OwHLn-W6tbA
neni všetko čierne, aj keď vyzerá tak
sú to len obavy, ktorým radi vravíme strach
pochop, že všetko sa deje presne tak ako má
stačí keď na chvíľu zadržíš dych ticho sám

ak si unavený, sklamaný a spomalený
neviem aký, všelijaký, stačí chvíľu vydrž
musí tu byť jeden dôvod, prečo zapnúť svoje oči
ráno, večer hovorím si nechávam to plynúť,
vidím veci čo ma ženú vpred (veci čo ma ženú ďalej)
nechcem vôbec hladieť nazad (nepozerám naspäť, ne)
cieľ vo mne existuje (žijem, preto existujem)
svet neni čiernobiely, miliónkrát iná farba
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeden večer vzal starý indián svojho vnuka a rozprával mu o bitke, ktorá prebiehala vo vnútri každého človeka. Povedal mu: Chlapče, tá bitka v každom z nás je medzi dvomi vlkmi. Jeden je zlý - je to zlosť, závisť, žiarlivosť, ego, nenávisť, sebaľútosť, falošnosť a smútok. Ten druhý je dobrý - je to radosť, skromnosť, pokoj, láska, vernosť, nádej, dôvera, štedrosť a súcit. Vnuk o tom všetkom premýšľal a po minúte sa opýtal: A ktorý vlk zvíťazí? Starý indián odpovedal: Ten, ktorého kŕmiš.
Půlka školního roku je za mnou, další půlka přede mnou. Absolutně nevím, co čekám od dalšího půl roku ve škole a vůbec celkově. Nevím co bude dál. Člověk chce něco nového a přitom se něčeho nového bojí. Například já:chci vztah, chci při někom už konečně usínat, líbat ho a milovat. Jenže když se taková příležitost objeví, jako by se mi vygumoval mozek a najednou nechci nic. Radši odstoupím a jsem zase sama. Ano, posledních pár článků píšu jen o tom jak chci vztah, ale to je asi znamení, že ho už opravdu potřebuji. Říká se, že být single znamená mít o strosti míň. To ale podle mě není tak úplně pravda. Je sice fakt, že ve vztahu po čase příjdou hádky, váhání, pláč, pochybnosti,jestli nás ten druhý má ještě stále rád, ale když je člověk sám, tak je to tisíckrát horší. Nutí nás to přemýšlet proč nás nikdo nechce, proč polovina našich přátel má vztah jen my ne, nechápeme co je na nás tak špatného a vidíme na sobě najednou o milion více chyb než když máme někoho, kdo nás ujistí, že jsme nejkrásnější a nejlepší.
Dalším příkladem z čeho mám strach, jsou životní rozhodnutí. Musím uznat, že v poslední době skoro každým dnem přemýšlím nad tím, čemu se chci v životě věnovat a v čem chci být opravdu dobrá. Mám hodně směrů, kterými bych se ráda dala, ale mám strach a nejsem si jistá, jestli jsou to úplně správná rozhodnutí. Příjdu si pořád jako malé dítě, které nerozumí dospělému světu, ale je mi sakra sedmnáct, tak v čem je problém? Nedokážu si představit, že jednoho dne bude vše záviset na mě. Celý můj život se v jeden den, a úplně v jakýkoli, může změnit a bude takový až do mé smrti. Proto jsem na pochybách ohledně toho, kam bych například chtěla na vysokou školu. Bavilo by mě něco s médii ať už ohledně novin, televizi, divadlu, těšilo by mě se zabývat psychologií nebo něčím podobným. Mám na to sice ještě 2 roky, ale tak nějak tuším, že to uteče jako voda.
Takže tak nějak jsem shrnula 'témata', nad kterými teď skoro neustále přemýšlím. Uvidím jak to vše dopadne. Či najdu lásku, nebo jen trápení. Jestli se opravdu rozhodnu pro tyhle směry, nebo to skončí úplně jinak. Asi jsem na to opravdu ještě mladá a všechno se bude pomalu rozmotávat až trošku povyrostu. Všechno je ve hvězdách a i když mám strach, tak se strašně těším na to, jaký bude můj život.
Cool
Новости

Keep in mind | tumblr couples kissing - Google zoeken - inspiring...
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama